Kombi Kart Tamiri

Kombilerin içinde bulunan en önemli parça kesinlikle kombilerin çalışma düzenini ayarlayan devre kartlardır.Kombi devre kartları genel olarak elektronik ve ateşleme (Santral) kartları olarak ikiye ayrılmaktadır. Ateşleme santral kartları kombinizdeki gazın ateşlenmesini sağlarken elektronik kart ise ateşleme kartına gerekli komutları yollayarak sistemin yürürlülüğünü sağlamaktadır. Elektronik kart üzerinde bulunan bilgisayar programlı işlemciler,dirençler,entegreler ve röleler sürekli devrede olduğundan en küçük voltaj düşmesi ve yükselmesi kart üzerinde tahribat oluşturur. 

 Kombi Hastanesi olarak firmamızda Kombi devre kartı, mikroişlemci arızası ve elektronik santral arızaları garantili olarak yapılmaktadır.

    Kombi devre kart değişimi oldukça pahalı bir işlemdir ve kombi elektronik kart arızaları büyük oranda tamir edilebilir. Elektronik kartın onarılamayacak düzeyde zarar görmüş olması oldukça nadir rastlanan bir durumdur. Ancak anlaşmalı servislerin kombi üreticisi firmalarla kurmuş oldukları çalışma prensipleri parça değişimi üzerine olduğu için tamir olacak bir arıza olsa bile müşteriye parçanın onarımını değil değişimi teklif ederler. Firmamızca yapılan kart tamirleri  1 YIL garantilidir.